Dzisiaj jest: Sobota, 29.11.2014, godzina: 08:08. Użytkownicy online: 386.
NIEUWAŻNACYCKONOSZ30

NIEUWAŻNACYCKONOSZ30


Wiek: 30
Stan cywilny: Rozwiedziona
Oferta dla amatorów brunetek. Jesteś zainteresowany znajomością bez zobowiązań i sponsoringu? Jestem dyskretna i bardzo wyposzczona. Gotowy do startu? Wiem, że w temacie zainteresowań poza seksem nie mam czym zaimponować czy zaciekawić. Ale jeśli chcesz wiedzieć interesują mnie komputery i internet. Sama brałam udział kiedyś w reklamach, może dlatego, że chciałam, żeby mnie ktoś zauważył i powiedział: Jaka fajna laska, chciałbym ją poznać bliżej. Ale nikt się nie odezwał :(. Może dzięki tej...
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

DUPA 91186
DUPA 91186 z Kartuz
Wiek: 29
+przyjaciółka Umów się
SłodkaEudokia
+przyjaciółka Umów się
benitka
benitka z Kartuz
Wiek: 44
+przyjaciółka Umów się
Tolerancyjna-Juda
+przyjaciółka Umów się
Izanna 070982
+przyjaciółka Umów się
dorota 92190
dorota 92190 z Rumi
Wiek: 25
+przyjaciółka Umów się
KulturalnaUsta52
+przyjaciółka Umów się
Gagatek 01011963
+przyjaciółka Umów się
PIZDECZKA-82181
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności