Dzisiaj jest: Czwartek, 02.10.2014, godzina: 18:27. Użytkownicy online: 346.
Rozchwytywana_Anai

Rozchwytywana_Anai


Wiek: 49
Stan cywilny: W związku
Jestem w związku, który trwa już tak długo, że szkoda mi go kończyć. Jestem blondynką, o dużym zapotrzebowaniu na sex, dlatego jeśli masz podobny problem do mojego, to może zabawimy się razem? Zamieszczam to ogłoszenie, bo mam nadzieję, że w tych ciężkich dla mnie chwilach znajdzie się mężczyzna, który doprowadzi moją wiejską pipkę do rozkoszy. W wolnym czasie uwielbiam się kochać, tylko to sprawia mi przyjemność. Po dobrym seksie mogę się zająć czymś innym, ale najpierw muszę być sobrze...
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

Dżolcia
Dżolcia z Kartuz
Wiek: 38
+przyjaciółka Umów się
lusinda26
lusinda26 z Kartuz
Wiek: 26
+przyjaciółka Umów się
madzikówna
madzikówna z Redy
Wiek: 46
+przyjaciółka Umów się
Załamana
+przyjaciółka Umów się
DIETETYCZNA-PYLKA-35
+przyjaciółka Umów się
wańdźka
wańdźka z Kartuz
Wiek: 42
+przyjaciółka Umów się
PRZYSTOJNA_ZYTA
+przyjaciółka Umów się
warkoczyki17664
+przyjaciółka Umów się
Dzon_310178
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności