Dzisiaj jest: Sobota, 26.07.2014, godzina: 11:08. Użytkownicy online: 425.
kataszka 2755

kataszka 2755


Wiek: 29
Stan cywilny: W związku
Bardzo młoda blondynka. Szukam partera do delikatnych pieszczot a może przekonasz mnie do czegoś więcej. Uwielbiam ostrą rockową muzykę. Mogę się przy niej wyżyć. Wiecie co mnie najbardziej podnieca? Kiedy w pracy pochylam się nad biurkiem szefa, a on zamiast mnie słuchać, bez przerwy zerka w mój dekolt, a ja nie krępując się wcale rozpinam guziczek po guziczku mówiąc, że strasznie mi się gorąco zrobiło.
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

P4LUSZKI
P4LUSZKI z Kartuz
Wiek: 21
+przyjaciółka Umów się
grubaska31139
+przyjaciółka Umów się
Sunia-091281
+przyjaciółka Umów się
Nektarynka28300
+przyjaciółka Umów się
Zdystansowana_Tamaruś
+przyjaciółka Umów się
Gracjana 63
+przyjaciółka Umów się
TRZEBISŁAWKA
+przyjaciółka Umów się
Heńka220769
+przyjaciółka Umów się
Łebska64
Łebska64 z Kartuz
Wiek: 47
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też:
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności