Dzisiaj jest: Poniedziałek, 22.09.2014, godzina: 20:13. Użytkownicy online: 391.
Sasza60331

Sasza60331


Wiek: 27
Stan cywilny: W związku
Masz może małą ochotę na zadbaną kobietkę? Jestem po studiach i lubię się dobrze zabawić Tylko nie spodziewaj się, że jak podałam, że pracuję w rolnictwie, to znaczy, że jestem głupia, czy coś. Może i wyglądam na taką, ale jestem mądra, tak wszyscy we wsi mówią mi. Podobno w modzie są teraz staniki typu push up... A ja wiem swoje i staników nie noszę wcale. Mam gdzieś modę. Wiem, że faceta najbardziej kręci widok nabrzmiałych sutków odciskający się w bluzce czy sweterku... Śmiało. Dotknij.
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

cycunie1969
+przyjaciółka Umów się
Jadziorka9220
+przyjaciółka Umów się
KamiennaPatella27011976
+przyjaciółka Umów się
STRONISLAWA38933
+przyjaciółka Umów się
Erotczna-Róża
+przyjaciółka Umów się
walentyna_210442
+przyjaciółka Umów się
Koteczek-27
+przyjaciółka Umów się
Picka1708
Picka1708 z Kartuz
Wiek: 69
+przyjaciółka Umów się
Bernadeta47781
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności