Dzisiaj jest: Sobota, 01.11.2014, godzina: 11:06. Użytkownicy online: 425.
KUKUŁKA-06081978

KUKUŁKA-06081978


Wiek: 33
Stan cywilny: Wdowa
Jestem dojrzałą blondynką nastawioną na mocne erotyczne doznania. Jeśli myślisz że blondynki to delikatne kobiety, to przekonaj się że czasem jest inaczej. Chciałabym namalować portret kutasa we zwodzie, ale wiem, że to jest niemożliwe, bo nie wiem czy mogłabym skupić się trzymając w dłoniach dwa pędzle, szczególnie, że jeden z nich byłby duży i twardy. Lubię szachy. Mam w domu jeden komplet dużych szachów , które są tak wykończone, że niektóre pionki służą mi jako wibrator. No ale ile można...
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

ANIUSIOREK
+przyjaciółka Umów się
Szeliga301075
+przyjaciółka Umów się
lileczka
+przyjaciółka Umów się
ŚmiałaDekoldzik72
+przyjaciółka Umów się
Usta09081967
+przyjaciółka Umów się
ADZIA
+przyjaciółka Umów się
PiłującaLilu130872
+przyjaciółka Umów się
Heńka220769
+przyjaciółka Umów się
GUZICZEK1604
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też: 24sex.com.pl,
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności