Dzisiaj jest: Czwartek, 24.07.2014, godzina: 14:20. Użytkownicy online: 300.
altruistycznacarolinka

altruistycznacarolinka


Wiek: 31
Stan cywilny: W związku
Szukałeś kochanki ale nie trafiłeś do tej pory na odpowiednią kobietę? To się zmieniło. Myślę, że moglibyśmy się nieźle razem zabawić. Napisz tylko kiedy miałbyś czas na moje wygłodniałe seksu ciało. Co mogę powiedzieć osobie? Może, że jestem aktorką trzecio-planową, nie grałam w jakichś dużych projektach, zdarzyło mi się zagrać pierwszoplanowe role, ale nie chcę o tym mówić, bo zrobiłam to dla kasy i szczerze mówiąc wolę sex w realu. Nie mam określonego zainteresowania, lubię morze, rzeki i...
+przyjaciółka Szczegóły

Towarzyskie anonse

Bardzo nam miło że zawitałeś na naszą stronę towarzyskieanonse.com.pl mamy nadzieję że spełni ona Twoje wszystkie oczekiwania. Chcieliśmy stworzyć portal który pomógłby umawiać się ludziom na niezobowiązujące seks randki i udało nam się to, znajdziesz więc na nim całą masę towarzyskich anonsów kobie ze swojej okolicy.

Jeśli jesteś zainteresowany nawiązaniem nowej znajomości, zależy Ci na dyskrecji, nie chcesz żeby ktoś wiedział o Twoich fantazjach, to ten portal to miejsce na którym znajdziesz to wszystko. Ogłaszają się kobiety w różnym wieku, dlatego dodaliśmy przedziały wiekowe, żebyście nie musieli długo szukać odpowiedniej kandydatki. Macie więc do wyboru:

  • 18-25
  • 25-35
  • 35-50
  • 50+

Poza tym możecie też wybrać kobietę po kolorze włosów. Najważniejsze jest to że ogłaszają się u nas kobiety na prawdę z każdej części Polski, nawet z małych miejscowości. Dlatego też nie będziesz miał problemu z odszukaniem kobiety która mieszka tuż tuż obok Ciebie. Poznając się z kobietą, której towarzyski anons znalazłeś na naszej stronie nie musisz mieć obaw o dyskrecje, masz ją zapewnioną. Nasza strona jest wręcz idealna dla tych którzy żyją w związku, i nie mają czasu na poszukiwanie kobiety. Jest też idealna dla nieśmiały, ponieważ najpierw oglądają towarzyskie anonse które zamieściły kobiety, później kontaktują się z nimi za pośrednictwem telefonu bądź smsa.

My ze swojej strony zrobiliśmy już wszystko co można było, to od was zależy z jaką kobietą będziecie chcieli się umówić. Mamy również nadzieję, że ta strona spełnia wszystkie wymagania nawet tych najbardziej wymagających. Zapraszamy do oglądania erotycznych ogłoszeń kobiet i życzymy udanego seksu.

sabin 49
+przyjaciółka Umów się
LECHOSLAWA54467
+przyjaciółka Umów się
Nawilżenie1971
+przyjaciółka Umów się
Julianna 89280
+przyjaciółka Umów się
STAŁA11101963
+przyjaciółka Umów się
elutek_1974
+przyjaciółka Umów się
Cycus100265
+przyjaciółka Umów się
Paula_2610
+przyjaciółka Umów się

Zobacz też:
Wiadomość: 73878 - 3,69 zł/SMS, Połączenie: 708770947 - 4,92 zł/min, Połączenie: 708870258 - 7,69 zł/min
Portal przeznaczony dla osób pełnoletnich. Regulamin: http://www.towarzyskieanonse.com.pl/regulamin/
Bild Presse Polska Sp. z o. o. sp.k.
Polityka prywatności